آغاز فاز اول بازسازی ناوگان مهتاب سیر جم با حضور دکتر فتحی پور

آغاز بازسازی فاز اول ناوگان ریلی شرکت مهتاب سیر جم مقارن با هفته دولت 

دکتر ارسلان فتحی پور مدیرعامل گروه سرمایه گذاری توسعه ترابر ایرانیان صبح روز پانزدهم شهریور از روند بازسازی فاز اول ناوگان ریلی شرکت مهتاب سیر جم بازدید کرد و ایشان فرمودند: شرکت ریل پرداز سیستم از سرعت و دقت کافی در نوسازی برخوردار و کیفیت  قطعات استفاده شده در این شرکت مناسب تر است.

وی در ادامه ضمن تشکر از مدیرعامل شرکت مهتاب سیر جم برای پیگیری روند بازسازی ناوگان، گفت: گروه سرمایه گذاری توسعه ترابر ایرانیان همزمان پیگیری بازسازی و توسعه است و تأکید بر این است که خدمات رسانی به مردم بهینه باشد.
مدیرعامل گروه سرمایه گذاری توسعه ترابر ایرانیان با تاکید بر مقوله مشتری مداری  اظهار داشت: خدمات رسانی به مردم باید بهینه باشد و رضایت مندی جزو اولویت شرکت است.
دکتر فتحی پور از مدیرعامل شرکت مهتاب سیر جم خواست تا با توجه به محدودیت های ناشی از اعمال تحریم های وضع شده  نوسازی صد درصدی ناوگان را در دستور کار خود قرار دهد.
وی افزود: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر تقویت زیرساخت های حوزه حمل و نقل و اتکای بر دانش داخلی تصمیم بر این داریم که با استفاده از دانش و تخصص داخلی و تولیدات کشورمان ناوگان ریلی شرکتهای تابعه را بازسازی کنیم به نحوی که در شأن مردم باشد.
مدیرعامل گروه سرمایه گذاری توسعه ترابر ایرانیان با توجه به استراتژیک بودن حوزه حمل و نقل از مدیرعامل شرکت ریل پردازسیستم برنده مناقصه بازسازی ناوگان مهتاب سیر جم خواست بازسازی با سرعت انجام شود تا خلایی در سیر نباشد.
در ادامه مدیرعامل مهتاب سیر جم با اشاره به اینکه بازسازی ۱۵ واگن در فاز اول انجام خواهد شد، گفت: در حال رایزنی برای خرید ۱۵ واگن وارداتی هستیم تا پس از ورود و بازسازی از سوی متخصصان داخلی،وارد خط سیر کنیم.
مهندس ناصر غفاری گفت: از آنجا که برنامه های توسعه ای شرکت در رابطه با ۵ ستاره ای شدن بخشی از ناوگان دردستورکار است ، برنامه های مختلفی در دست بررسی است.
وی افزود: شرکت مهتاب سیر جم به دنبال جلب رضایت جامعه هدف خود یعنی همان قشر متوسط جامعه است ودر این راستا تمام تلاش خود را خواهیم کرد.
مهندس صادقی مدیرعامل شرکت ریل پردازسیستم نیز ضمن ارایه گزارشی از روند کاری شرکت متبوعش گفت: ما تنها شرکتی هستیم که عملیات بازسازی را به صورت مهندسی انجام می دهیم.
وی با بیان اینکه در طول ۲سال چهار الگوی بازسازی اختصاصی طراحی کردیم، افزود: بازسازی هر واگن حدودا ۱۲۰ روز زمان می برد.