معرفی شرکت مهتاب سیر جم

قطار ۶ تخته لوکس مهتاب سیر جم

اگر مسافر شهرهای پر ترددی مانند، مسیر قطار تهران مشهد باشید، حتما نام قطارهای مهتاب سیر جم برایتان آشناست. قطارهای این شرکت به عنوان واگن هایی با کوپه های ۶ نفره معروف هستند.

قطارهای ۶ تخته برای کسانی که دوست دارند سفری گروهی را با خانواده و یا دوستان خود تجربه کنند بسیار جذاب است چرا که سفر با قطارهای کوپه ای ۶ نفره می تواند طعم شیرین زندگی در سفر را به کام مسافران بچشاند.

اما گروهی از مسافران هستند که همچنان دید خوبی نسبت به قطارهای ۶ تخته ندارند و بر این عقیده اند که قطارهای ۶ تخته امکانات و خدمات محدود تری را نسبت به قطارهای ۴ تخته دارند. اما قطارهای ۶ تخته مهتاب سیر جم را نمی توانیم با دیگر قطارهای ۶ تخته ناوگان ریلی کشور مقایسه کنیم چرا که همانطور که از نام این قطارها یعنی قطار ۶ تخته لوکس مهتاب سیر جم مشخص است این ۶ تخته های جذاب در دسته بندی قطارهای لوکس قرار می گیرند. اگر دوست دارید نسبت به امکانات و خدماتی که شرکت مهتاب سیر جم برای مسافران در نظر گرفته اطلاع پیدا کنید خواندن ادامه این مقاله را از دست ندهید.

امکانات و خدمات شرکت مهتاب سیر جم

قطار مهتاب سیر جم به عنوان یک قطار لوکس و درجه ۱ شش تخته، امکانات و خدمات قابل توجهی را به مسافران ارائه می دهد که اطلاع داشتن از آن برای مسافران خالی از لطف نخواهد بود.

  •  سرویس تهویه مطبوع هوا و سرویس گرمایشی و سرمایشی مناسب برای هر فصل
  • سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی
  • ارائه سرویس خواب مناسب برای هر شخص
  • ارائه آب معدنی به هر مسافر
  • توزیع کتاب و نشریات به مسافران
  • پذیرایی از مسافران با میان وعده

شرکت مهتاب سیر جم به عنوان یکی از فعال ترین شرکت های حمل و نقل ریلی کشور در حال خدمت رسانی به مردم عزیز کشورمان است. جالب است بدانید مهتاب سیر جم یکی از جدید ترین و نوپاترین شرکت های خدمات ریلی کشور به حساب می آید اما در همین مدت کوتاه توانسته است نام خود را در کنار شرکت های بزرگ و قدیمی حمل و نقل ریلی کشور قرار دهد.