Previous
Next

قطار ۶ تخته لوکس مهتاب

این شرکت از سال  ۱۳۸۹ با هدف خدمت رسانی به مسافرین محترم ریلی وارد عرصه حمل و نقل ریلی کشور شد و با راه اندازی قطارهای لوکس و ارائه امکانات مناسب برای مسافران فعالیت خود را آغاز کرد.

هدف این شرکت به عنوان یکی از شرکت­های پیشرو در ارائه خدمات حمل مسافر

۱جلب رضایت و خلق ارزش برای مشتریان محترم

۲افزایش مزیت رقابتی سازمان

۳رعایت حقوق مسافرین

۴افزایش سهم حمل‌ونقل

۵دوست‌دار محیط‌ زیست می باشد

 

قطار ۶ تخته مهتاب در دسته بهترین قطارهای شش تخته کشور قرار دارد و با برخورداری از امکانات کافی یکی از اولین انتخاب مسافران در میان قطارهای ۶ تخته است. در ادامه به برخی از امکانات قطار مهتاب اشاره می کنیم.

ویژگی ها و امکانات قطار سه ستاره مهتاب

قطار مهتاب طی سال های گذشته همیشه مورد استقبال مسافران قرار گرفته است. اگر تابحال با قطار به مشهد سفر کرده باشید حتماً نام قطار مهتاب تهران مشهد به گوشتان خورده است. اگر هم با این نوع قطار و امکاناتی که به مسافر عرضه می کند اطلاعاتی ندارید، در ادامه تعدادی از امکاناتی که قطار مهتاب به مسافرانش ارائه می کند را با هم مرور می کنیم.

·      سیستم گرمایشی و سرمایشی مطلوب

·      سرویس بهداشتی با امکانات بهداشتی مناسب

·      سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی

·      سیستم تهویه مطبوع هوا

·      ارائه سرویس خواب مناسب برای هر مسافر

·      آب معدنی رایگان برای هر مسافر

·      پذیرایی از مسافران با میان وعده و تنقلات

·      سرو بهترین غذاها برای مسافران

قطار شش تخته مهتاب

اگر به دنبال سفر با یه کوپه دربست هستید تا به همراه همسفران خود بتوانید در طول سفر بهترین لحظات را طی کنید، قطارهای ۶ تخته مهتاب می تواند یک گزینه ایده آل برای شما به حساب بیاید.

در خصوص امکانات این قطار در نظر داشته باشید که تمامی مهمانداران قطارهای مهتاب آموزش های لازم را جهت پذیرایی و برخورد با مسافران دیده اند. در طول سفر ضمن پذیرایی از مسافران با چای و بسته های خوراکی رایگان، راهنمای مناسبی برای مسافران خواهند بود.

مسافران می توانند در صورت نیاز از بوفه قطار برای خرید تنقلات و انواع خوراکی استفاده کنند همچنین هر کوپه دارای دستگاه ماکرویو می باشد تا مسافرانی که همراه خود غذا آورده اند نیز بتوانند غذای خود رابه آسانی گرم و نوش جان کنند.

خرید بلیط قطار مهتاب سیر جم

مهتاب سیر جم، بعلاوه مسیر تهران مشهد پنج مسیر دیگر را نیز پوشش می دهد که تمام امکاناتی که در بالا به آنها اشاره شد را نیز داراست.

·      بلیط قطار تهران مشهد و بالعکس

·      بلیط قطار تهران به یزد و بالعکس

·      بلیط قطار تهران اهواز خرمشهر

·      بلیط قطار اهواز مشهد و بالعکس

·      بلیط قطار قزوین به مشهد و بالعکس

بلیط قطار مهتاب

همانطور که اشاره کردیم شرکت مهتاب سیر جم همچنان شعار خود را پس از ۸ سال با ارائه بهترین خدمات و امکانات حفظ کرده است، قیمت بلیط قطار مهتاب نیز نسبت به امکانات با کیفیت و خدمات به روز، در دسته قیمت های مناسب قرار می گیرد. در حال حاضر می توانید بلیط قطار مهتاب را از بالای همین صفحه و با انتخاب مسیر مورد نظر خود نیز خریداری کنید.

برنامه زمانی قطارهای مهتاب + جدول راهنما

قطار مهتاب در بسیاری از مسیرهای ریلی کشور همچون مسیر قطاری تهران مشهد، تهران اهواز، اهواز مشهد، قزوین مشهد و تهران یزد فعال است. البته این قطار در مسیر بالعکس این مسیرهای قطاری نیزفعالیت می کند. قطار مهتاب در بیشتر این مسیرها به صورت روزانه فعالیت می کند و در برخی از آنه ها نیز به صورت یک روز در میان فعال است. در ادامه زمانبندی حرکت قطار مهتاب در هر کدام از این مسیرهای ریلی را توضیح می دهیم.

قوانین خرید و یا استرداد بلیط قطارهای مهتاب سیر جم

مهتاب سیر جم همانند دیگر شرکت های حمل و نقلی قوانینی را درباره خرید بلیط و یا حتی استرداد بلیط وضع کرده است که دانستن این قوانین برای کسانی که قصد سفر با این قطارها را دارند خالی از لطف نخواهدبود.

       ·   همراه داشتن کارت شناساسی حین سوار شدن به قطار الزامی می باشد.

·      پس از حرکت قطار امکان استرداد بلیط قطار وجود ندارد.

·   برای ابطال بلیط خود لازم است پس از یک ساعت از زمان خرید بلیط خود به مراکز فروش بلیط مراجعه کنید و یا به صورت آنلاین و با ورود به صفحه استراد بلیط خود را باطل کنید.

·   در هنگام تهیه بلیط حتما اطلاعات شخصی خود را به درستی وارد کنید چرا که بلیط شما هنگام ورود به قطار چک می شود.

·   توجه داشته باشید که در صورت آوردن بار اضافه هزینه حمل بار به صورت جداگانه دریافت می شود.